Promocja! Meble ogrodowe z drewna litego 5cm grubości różne długości

700,00 zł

sprzedam


Promocja! Janów Lubelski, Meble Janów Lubelski, ogrodowe Janów Lubelski, drewna Janów Lubelski, litego Janów Lubelski, grubości Janów Lubelski, różne Janów Lubelski, długości Janów Lubelski

meble Janów Lubelski, ogród Janów Lubelski, karczma Janów Lubelski, knajpa Janów Lubelski, bar Janów Lubelski, huśtawka Janów Lubelski, plac zabaw Janów Lubelski

Witam.
Posiadam do zaoferowania porządne meble ogrodowe , które sprawdzają się także na ogródkach działkowych, tarasach a także w restauracjach oraz karczmach.

Wszystko wykonujemy z bardzo dobrego gatunkowo drewna. Dbamy w naszej pracy o każdy szczegół, dlatego nasze meble są solidne i służą latami naszym klientom.
Każdy komplet jest zrobiony z litego drewna. Meble są bardzo porządne, stabilne, wyszlifowane. Wszystko jest skręcone wkrętami ciesielskimi.
Jako producent mebli ogrodowych oferuję stoły i ławki w cenach producenta, a nie handlarza. Pełen cennik znajduje się na drugim zdjęciu.
Do wyboru są zestawy z naturalną krzywizną brzegów tzw. "pofalowane" lub obcinane na prosto. Do produkcji mebli wykorzystujemy porządne foszty o grubości 5cm.

Możliwy transport - po wcześniejszym uzgodnieniu.

Więcej informacji pod numerem telefonu 573-459-370 .

Zapraszam na inne moje ogłoszenia, gdzie oferuję huśtawki oraz place zabaw.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 377

nr ogłoszenia: 22387